AlmayMega Volume Mascara WP

Popis

Show-stop volume

Šněrovací kartáč navržený pro maximalizaci vyzvednutí a doručení do řas

Megafonový kartáč

Megafonový štětec dělá každý řasný výkřik. Prstencový tvar navržený pro maximalizaci vyzvednutí a doručení receptury do řas pro mega objem. Tvůrci filmu a trojitý voskový komplex pro měkký, sestavitelný objem. Pro přidané drama zamete vnější řasy s rozšířeným koncem štětce. Testovaný oftalmolog, vhodný pro citlivé oči, vhodný pro nositele kontaktních čoček.

Vyrobeno v USA

TIPY PRO APLIKACI: Pro další drama zametejte vnější řasy s rozšířeným koncem štětce. Pro větší objem předpněte řasy extra řasenkou pomocí plochého konce kartáče, než se kartáč protlačí řasami. Chcete-li dosáhnout většího účinku oddělení / větrání, obraťte kartáč a protáhněte řasy vzhůru.

2016 Almay, Inc.

Ingredience

Isododekan, Aqua, Voda, Eau, Cera Alba, Včelí vosk, Cire D’Abeille, Parafin, Kopolymer ethylenu / Va, Trimethylsiloxysilikát, Vp / Eikosenový kopolymer, Quaternium-90 Bentonit, Cera Carnauba, Copernicia Cerifera (Carnauba), Vosk, Cire Karnauba, glyceridy vysokého oleje, Behenylmethakrylát / T-butylmethakrylátový kopolymer, Pyrus Malus (Jablko), Ovocný extrakt, tokoferyl-acetát, Polyglyceryl-3-diisostearát, propylenkarbonát, aminomethylpropanol, butylenglykol, hexylenglykol, 6, mylon Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Fenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Oxidy železa (CI 77499)

Varování

Důležité: Nikdy nepoužívejte, pokud je oko poraněné, podrážděné nebo infikované. V případě zranění okamžitě vyhledejte očního lékaře. Vždy manipulujte a aplikujte opatrně a hygienicky. Produkt neřeďte žádnými přísadami ani nesdílejte s ostatními.

Řasenka