KVD VEGAN BEAUTY Saint Eau de Parfum

Vůně Family: Florals

Typ vůně: Teplé květinky

Klíčové poznámky: Vanilla, Musk, Jasmine

Popis vůně: Zasněný, romantický a svůdný, tento parfém spojuje top tóny jasmínu a tiaré s lahodným srdcem mandarinky, karamelu a šumivé mirabelle švestky. Vanilka, santalové dřevo a krémová pižma dodávají teplo, které vám připomíná, že jste se poprvé zamilovali.

O lahvi: KVD Vegan Beauty přinesla zpět své nejžádanější produkty všech dob: vůně Saint a Sinner. Po léta je fanoušci a následovníci žádali, aby oživili tuto dvojici doplňkových parfémů. Nyní se milovaná kolekce Saint and Sinner vrací se zvláštnějšími než kdy předtím se stejnými originálními vůněmi v krásně přepracovaných lahvích. (Sinnerova vůně se prodává samostatně.)

O vůni: Svatý sdílí stejnou květinovou duši jako Sinner se sladkým zvratem. Různé zážitky, sdílené srdce – tyto vůně sestry lze nosit samostatně nebo vrstvené dohromady.

Doporučené použití:

– Vůně je umocňována teplem vašeho vlastního těla. Naneste na záhyby kolen a loktů na delší a silnější vůni.

– Po nanesení se vyhněte otírání nebo ucpání kůže. To rozkládá vůni a způsobuje to, že se rychleji opotřebuje.

– Pokud dáváte přednost uvedení vůně na zápěstí, ujistěte se, že ji znovu použijete po častém mytí rukou, protože to má tendenci oplachovat vůni.

– Vyměňte vůni po 12 měsících. Prošlé parfémy starší než jeden rok ztratí integritu původní vůně.

Toaletní voda nebo parfémovaná voda ?:

Rozdíl spočívá v objemu parfémového oleje. Zatímco EDT obsahuje pět až devět procent, EDP obsahuje více, obvykle osm až 14 procent. EDP ​​tedy vydrží déle a intenzivněji voní.